O Redpilersach

Kim jesteśmy?

Ze świata „korpo” do świata biznesu – tak w skrócie można opisać historię każdego z nas. Nas, bo jesteśmy grupą przyjaciół, tak samo zafascynowanych tematyką finansów, bankowości i przedsiębiorczości. Pierwsze kroki w nowej rzeczywistości stawialiśmy ostrożnie i z rozwagą. Potykaliśmy się, popełnialiśmy błędy, po czym zaczynaliśmy nowy dzień z taką samą nadzieją na sukces.

Udało się! Dziś mamy już wiele lat doświadczenia za sobą, prowadzimy własne firmy i mamy wreszcie czas na to, żeby przelewać zgromadzoną wiedzę „na papier”.

Specjalizujemy się w różnych dziedzinach, dzięki czemu mamy możliwość dostarczać informacje pewne i umiejętnie przeselekcjonowane. Robimy to po to, żebyś Ty i każdy nasz czytelnik nie musiał błądzić w zawiłym gąszczu informacji.

Artykuły

Znajdziesz u nas treści o charakterze informacyjnym, przybliżające zapisy obowiązującycych przepisów. Badamy rynek, porównujemy różne produkty, usługi i hipotetyczne rozwiązania biznesowe.

Poradniki

Odpowiadamy na najbardziej palące pytania. Co wybrać? Jak postąpić? Na które rozwiązanie powinienem się zdecydować? Pamiętaj jednak, że nie zawsze przytoczony przykład to idealne odwzorowanie TWOJEJ sytuacji!